© Copyright Information denizbil.com

 

 

 

 

(DAMDAN DÜŞENİN HALİNDEN DAMDAN DÜŞEN ANLAR)misali  bekarın halinden uzun yıllar bekar yaşayanlar anlar

     Bekârların, çoluk çocuğunun yada ana babasının rızkını  kazanmak için gurbete gittiginde insanca kalabileceği mekânı olsun düşüncesiyle proje değişikliğine giden ve halen kendiside 41 yıldır gurbette bulunan İsmail Özbaş "gurbetçilik eden yada bekâr yaşayan Allah'ın kulu değilmi ?"diyerek 1975,
Yılında inşaatına başlar 1977 yılında kiralık bekâr odalarını faaliyete geçirir.

1977 -2008 yılı sonuna kadar Çayırova ve çevre sanayisinde çalışan bekâr işçilere hizmet veren şu anki yeni adıyla Çayırova Otel ve pansiyon işletmemiz, Çayırovanın Gebzeden ayrılması, ayrı belediye ve kaza oluşu arefesinde, daha iyi daha kaliteli hizmet verebilmek anlayışıyla günümüz şartlarına uygun bir şekilde modernize edilerek.Çayırova belediyesi ve beldesine günün şartlarına uygun hizmet verebilecek tesisimizi in 12.08.2009 tarihinde işletme ruhsatını yetkili makamlardan alarak hizmete açmıştır. Çevreye millete hayırlı olsun  dilegiyle..

           H A C I N I N   M E K Â N I
ÇAYIROVA PANSİYON OTELCİLİK İŞLETMESİ

yavuz caddesi 35 numaradadır.
Çayırova taksi durağından mopaş marketten 300 metre ileride soldadır.
Zemin katında resepsiyon ofisi bulunmaktadır. Burada sizi karşılayıp otelimizin misafiri olarak kayıt işlemleri yapılmaktadır.

Otelimizin yemek ve kahvaltı salonuda zemin kat'ta olup, sabah kahvaltısı ,tost çeşitleri , çorba çeşitleri, öğlen ve akşam yemek çeşitleri salata ve tatlılar hizmetinize sunulmaktadır. Bu hizmetler oda ücreti dışında verilmektedir.

          Müessesemizin, 1. 2. ve 3. katı pansiyon otel olarak hizmet vermektedir. Her katta 10 oda,1 banyo, 1 mutfak, 2 adet wc ,1'er adet pisuvar 2 adet lavabo  bulunmakla birlikte ortak kullanıma ilave olarak günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için her katta ayrı ayrı birer adet buzdolabı, çamaşır makinası ve doğalgazlı ocaklar mevcuttur.
Odalar mobilyalı olup her pansiyonere,  bazalı yatak, komidin, gardorabı, masa ve sandalye tahsis edilmektedir.  tesisimiz doğalgaz kombi kaloriferlidir.24 saat sıcak su mevcuttur. 

500 metrekare üzerine inşaa edilmiş müessesemiz 5 kat olup ,müessesemizin güvenliği 24 saat son sistem kameralar ve kayıt cihazlarıyla sağlanmaktadır.
          Günlük müşteri, haftalık müşteri, aylık müşteri, yıllık müşteri kabul edilir .Çevrede çalışan bekâr işçilere, öğrencilere ,yurtiçi ve yurtdışından gelecek talepler doğrultusunda rezervasyon yapılmaktadır.
işverenlere: çevrede çalışanlara yolcu olarak çayırova ya yolu düşenlere emekliye ,ögretmene ,talebeye hizmet verebilen işini İyi bilen yeni tesisimiz en iyi şekilde hizmet vermektedir .dinlenmiş kişi .şarz olmuş batarya.ya benzer, işe başlayacagınız her yeni  ğüne dinlenmiş olarak başlayacagınızı iddia ederek davet ediyoruz.